خدمات و محصولات ما :
 • اخذ ویزا
 • ارائه خدمات مسافرتی برای مسافران تفریحی و تجاری
 • ارائه خدمات فرودگاهی شامل استقبال و انتقال
 • انجام رزرو برای تمامی هتل‏های داخلی و خارجی
 • برنامه‏ ریزی تور بر اساس نیاز‏ها و بودجه گردشگران
 • در اختیار داشتن راهنمایان مسلط به زبان‏ های خارجی
ارائه خدمات ویژه وتهیه پکیج‏ های خاص شامل :
 • تورهای فرهنگی و تاریخی
 • تورهای سلامت و پزشکی
 • تورهای طبیعت گردی
 • تورهای تجاری و نمایشگاهی
 • تورهای زیارتی و مذهبی
سخن مديرعامل:
شركت ملك سير پرواز در سال 1388 با اخذ بند الف از سازمان هواپيمايي كشوري و سپس با اخذ مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي، صنايع ‏دستي و گردشگري استان تهران شروع به‏ كار نموده و با استفاده از دانش مديريت و ايجاد ارتباطات لازم توانست اعتبار لازم را جهت صدور بليط شركت‏ هاي داخلي و خارجي را كسب نمايد و درخواست عضويت IATA براي شركت طي تلكس مورد تاييد قرار گرفت و هم اكنون نيز به صورت فعال در زمينه بليط‏ هاي داخلي و خارجي خدمات‏ رساني مي‏نمايد.
در زمينه تورهاي داخلي، اين شركت توانسته در شهرهاي مختلف از جمله مشهد مقدس، كيش، قشم، شيراز و اصفهان تورهايي را براي گروه‏ هاي مختلف مردم و همچنين ارگان هايي مانند و سازمان‏ ها اجرا نمايد.
در زمينه تورهاي خارجي نيز شركت طراحي و اجراي تورهاي مختلف به كشورهاي امارات، تركيه، چين، مالزي، سنگاپور، روسيه، گرجستان و اوكراين تجربه موفقي داشته است.
هم اكنون نيز با برنامه‏ ريزي‏ هاي لازم در حال بازاريابي براي اجراي تور‏هاي تخصصي نمايشگاهي به كشورهاي مختلف از جمله كشور آلمان، لهستان، روسيه و چين خواهيم بود.
تمامي اين موفقيت‏ هاي شركت به دليل وجود مديريتي مجرب و با سابقه در امر گردشگري و داراي دانش روز‏ اين صنعت و شناخت اين رشته بسيار مهم از اقتصاد جهاني و وجود امكانات بالقوه اجتماعي براي آن مي‎باشد كه به ‏همين دليل شركت توانسته راه توسعه فعاليت خود را شناخته و با موفقيت ادامه دهد.
دربــاره ما:
نوين تراول يكی از حرفه‏ ای ترين شركت‏ های خدمات مسافرتی و هوايی ايران است. اين شركت با توجه به همكاری ديرينه با شركت‏های هواپيمايي داخلی و خارجی ارائه دهنده بليط‏ های هوايی با نازل‏ترين قيمت به مسافرين محترم مي‏باشد. اين شركت ارائه‏ دهنده خدمات انحصاري ويزا جهت كليه كشورهاي دنيا مي باشد.
نوين تراول با اتكا به تجربه كاركنان مجرب خود در طراحي تور‏هاي ورودي، خروجي و داخلي از تخصص ويژه‏ اي در برگزاري اين تورها برخوردار است. ارايه خدمات مسافرتي به شركت‏ هاي داخلي و بين‏ المللي به صورت اختصاصي از ديگر فعاليت‏ هاي اين شركت محسوب مي‏شود. مديريت و كاركنان اين شركت نهايت تلاش خود را به كار مي‏گيرند تا نياز‏ها و خواسته ‏هاي مشتريان را با ارائه خدمات با كيفيت به منظور جلب رضايت آنان و همچنين ايجاد خاطرات ماندگار برآورده سازند.
خدمات آنلاين:
با توجه به گسترش دسترسي آسان به اينترنت در كشور و رشد چشمگير ارائه خدمات آنلاين، شركت گردشگري نوين تراول واحد تخصصي ارائه خدمات رزرواسيون آنلاين را با همكاريشركت ايده پردازراه اندازي كرده است و با داشتن ارتباطات قوي با كارگزاران متعدد، به بازديد كنندگان و مسافران خود امكان آن را مي دهيم تا در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته بتوانند تمامي نياز هاي سفر خود اعم از هتل، پرواز و بيمه مسافرتي را آنلاين رزرو قطعي نمايند.
تور جنگل فندقلو
3 روزه
وسيله نقليه متناسب با تعداد
جنگل لفور
2 روزه
متناسب با تعداد
ييلاق ماسال
2 روزه
متناسب با تعداد
تور جنگل انجيلي
1 روزه
وسيله نقليه توريستي
تور ييلاق پونل
3 روزه
وسيله نقليه توريستي
تور آب بر تا قلعه رودخان
3 روزه
وسيله نقليه توريستي
تور درياچه گهر
3 روزه
وسيله نقليه توريستي
ييلاق سوباتان
2 روزه
متناسب با تعداد
تور ماسوله تا ماسال
3 روزه
وسيله نقليه توريستي
تور درياچه سوها تا لاتون
3 روزه
وسيله نقليه متناسب با تعداد
تور عشاير آبشار چنجوله
5 روزه
اتوبوس VIP
تور درياچه نئور تا سوباتان
3 روزه
اتوبوس VIP