مجله گردشگری نوین

97/08/01

شرايط اقامت دائم در كانادا

يكى از مواردى كه كه مي تواند اقامت دايم را براى شما به ارمغان بياورد، به دنيا آوردن كودك خود در خاك كانادا است كه در ادامه به آن مى پردازيم. با نوين تراول همراه باشيد.
کلمات کلیدی : اقامت دائم كانادا، اقامت در كانادا، شرايط اقامت در كانادا، ويزاي كانادا، اقامت دائمي در كانادا
1397/05/25

معرفي جزيره سانتوريني

از محبوب‌ترين جزاير كشور يونان، سانتوريني نام دارد كه با نام قديمي ثرانيز شناخته مي شود اين جزيره در درياي اژه واقع شده است. با سفر به اين جزيره، هر انتظاري كه از يك جزيره زيبا داريد را يكجا خواهيد ديد.
کلمات کلیدی : سانتوريني كجاست؟ سانتوريني، درباره سانتوريني، يونان، جزيره سانتوريني
1397/04/12

معرفي كشور بلغارستان

بلغارستان كشوري است كه در جنوب شرقي اروپا واقع شده است. پايتخت اين كشور شهر صوفيه ميباشد. زبان رسمي اين كشور بلغاري و واحد پول آن لِف است.منطقه امروزي بلغارستان درگذشته در قلمرو تراكيه‌اي‌ها قرار داشته . از جمله مهمترين شهرهاي بلغارستان مي‌توان به پلووديف، وارنا، بورگاس و روسه اشاره كرد. در ادامه بانوين تراولهمراه باشيد.
کلمات کلیدی : سفر به وارنا، تور بلغارستان، تور وارنا، سفر به بلغارستان، قيمت تور بلغارستان
1397/07/25

معرفي كشور سنگاپور

اگر براي يك تعطيلات رويايي يا يك سفر كاري قصد رفتن به اين كشور را داريد، نكاتي درباره سنگاپور وجود دارد كه مطالعه آن خالي از لطف نيست. در اينجانوين تراولبه اين نكات مي پردازد. با ما باشيد.
کلمات کلیدی : سنگاپور كجاست ،سنگاپور، درباره سنگاپور، تور سنگاپور،
1397/03/01

نكات مهم موزه لوور

نكاتي درباره بازديد از بهترين موزه جهان + تصاوير ‏
کلمات کلیدی : موزه لوور، سفر به پاريس، سفر به فرانسه، تور پاريس، قيمت تور پاريس
1396/06/17

معرفي شهر صوفيه

صوفيه پايتخت و بزرگ‌ترين شهر كشور بلغارستان است. صوفيه يكي از قديمي ترين پايتخت‌هاي اروپا به حساب مي آيد.
کلمات کلیدی : سفر به صوفيه ، تور بلغارستان، تور صوفيه ، سفر به بلغارستان، قيمت تور بلغارستان
1396/06/14

معرفي كشور يونان

يونان كشوري در جنوب شرقي اروپا و جنوب شبه جزيره بالكان است. آتن پايتخت وسالونيك،پاتراس و هراكليون از شهرهاي بزرگ آن به شمار مي‌روند.
کلمات کلیدی : توريونان ، توراروپا ، سفر به يونان
1396/06/14

معرفي شهر آتن

آتن پايتخت اساطيري يونان و مهد تمدن شهري غرب است كه در نزديكي خليج سالونيك در دشت آتيك واقع شده است كه از شهرهاي مهم تاريخي جهان باستان و مركز دانش و فلسفه و ادب ميباشد.
کلمات کلیدی : آتن ، تور يونان ، سفر به آتن ، خريد تور ، تور آتن
1396/06/11

معرفي شهر وارنا

وارنا بعد از سوفيا و پلووديو سومين شهر بزرگ بلغارستان است كه يكي از قديمي ترين شهرهاي اروپاست . وارنا پايتخت دريايي بلغارستان محسوب ميشود كه يكي از مقاصد محبوب گردشگران در فصل تابستان است.
کلمات کلیدی : وارنا ، مكان ديدني وارنا ، سفر به وارنا ، اقامت در وارنا

معرفي سوغاتي كشور يونان

سوغاتي گرفتن قسمت جدا نشدني از يك سفر است .اكثرگردشگران تمايل دارند كه هنگام برگشت از سفر به عنوان يادگاري چيزي به همراه داشته باشند و يا براي دوستان و آشنايان سوغات بگيرند. البته بعضي اوقات خريد از كشور هاي خارجي براي كساني كه تسلط به زبان مقصد و يا حتي زبان انگليسي ندارند سخت خواهد بوداما كمي جستجو درباره ي سوغاتي خاص هر كشور ميتواند شما را در خريدي بهتر ياري كند.
کلمات کلیدی : سوغاتي كشور يونان ، سفر اروپا ، سفر به يونان ، يونان ، مراكز خريد در يونان ، غذاهاي يوناني

معرفي سوغاتي كشور بلغارستان

بلغارستان يكي از كشورهاي قديمي اروپا است كه با توجه به جاذبه هاي گردشگري فراواني كه دارد هر ساله ميزبان گردشگران زيادي از سراسر جهان است. اگر قصد سفر به بلغارستان را داريد پيشنهاد ميكنيم كه با ما همراه باشيد تا بهترين سوغاتي هاي بلغارستان را به شما معرفي كنيم .
کلمات کلیدی : اروپا ، سفر به بلغارستان ، سوغاتي هاي بلغارستان ، سوغاتي كشور بلغارستان

معرفي سوغاتي كشور روسيه

در سفر به كشور زيباي روسيه شما ميتوانيد از محصولات متنوع روسي و كالا هاي تزييني و هنري و صنايع دستي بازديد كنيد. در اينجا ما ليستي از چيز هايي را كه به عنوان سوغاتي از سفر به روسيه ميتوانيد براي خانواده و دوستانتان بياوريد جمع آوري كرده ايم :
کلمات کلیدی : سفر به روسيه ، سوغات روسيه ، سفر به مسكو ، سن پترزبورگ ، صنايع دستي روسيه ،
1396/06/05

معرفي كشور تركيه

درباره ي تركيه مطالب بسيار است. تركيه نقطه ي اتصال دو قاره ي آسيا و اروپا است كه به همين دليل باعث شده مهد فرهنگ و پايتخت تمدن به شمار آيد. از آغاز تاريخ، سرزمين آناتولي جزو سرزمين هاي اوليه بوده كه مهاجرت اقوام مختلف با فرهنگ هاي مختلف به آن انجام مي شده است كه ميتوان گفت پيوسته تور تركيه در اين كشور تا به اكنون در جريان است.
کلمات کلیدی : تور تركيه ، سفر به تركيه
1396/06/02

معرفي كشور دبي

بعد از تمامي بالا و پايين هاي دهه گذشته، دبي نهايتا به يك شهر بزرگ توريستي تبديل شد!
کلمات کلیدی : پايتخت خريد خاورميانه ، جشنواره خريد در دبي ، سفر به دبي
1396/05/27

معرفي جزيره بالي

بالي ، جزيره خدايان، جزيره كوچكي از بزرگترين مجمع الجزاير جهان يعني كشور اندونزي است. جزيره بالي پر از خصلت هاي منحصر به فردي است كه آن را از تمام جزيره هاي دنيا متمايز مي سازد. با خريد تور بالي و سفر به بالي از نزديك خودتان شاهد همه ي زيبايي هاي اين جزيره باشيد.
کلمات کلیدی : تور بالي ، سفر به بالي، جزيره بالي، اندونزي
1396/05/24

معرفي كشور مالزي

در قاره آسيا كشورهاي بسيار زيبايي وجود دارند كه هر يك سعي مي كنند با فراهم كردن امكانات و شرايط لازم، گردشگران بيشتري را به سمت خود بكشانند. از جمله ي بهترين كشورها در اين زمينه، مي توان به چين و ژاپن اشاره نمود. يكي ديگر از كشورهايي كه توانسته جايگاه خود را بيابد، مالزي است.
کلمات کلیدی : برج هاي دوقلو ، جاذبه‌هاي مالزي ، سفر به مالزي ، تور مالزي ، تور كوالالامپور

معرفي سوغاتي كشور اسپانيا

سوغات اسپانيا تنوع بسيار زيادي دارد، از مجسمه‌هاي لادرو، پوشاك و محصولات برند زارا و منگو گرفته تا زيتون و روغن زيتون انتخاب‌هاي زيادي براي خريد سوغات در اسپانيا وجود دارد.
کلمات کلیدی : اروپا ، سفر به اسپانيا ، سوغاتي هاي اسپانيا ، سوغاتي كشور اسپانيا
1397/02/20

معرفي شهر سن پترزبورگ

سن پترزبورگ بعد از مسكو بزرگ ترين شهر روسيه و يكي از بزرگ ترين شهرهاي دنياست . سن پترزبورگ در سال ۱۷۳۰ ميلادي به دستور پتر كبير ساخته شد و تا ۲۲۵ سال بعد پايتخت روسيه بود.سن پترزبورگ شمالي‌ترين شهر پرجمعيت جهان است.
کلمات کلیدی : شب هاي سفيد،تور سن پترزبورگ، سفر به سن پترزبورگ، سن پترزبورگ، مسكو، روسيه
1397/02/18

معرفى كشور صربستان

صربستان يكى از كشورهاى اروپايى است كه جاذبه‌هاى آن تابحال آنگونه كه بايد براى گردشگران ايرانى شناخته شده نبود. اما با لغو ويزاى اين كشور براى ايرانيان، فرصت مناسبى براى هموطنانمان بوجود آمده كه بتوانند سفرى به اين كشور اروپايى داشته باشند. در ادامه در قالب معرفى اين كشور سعى كرده‌ايم به سوال صربستان كجاست پاسخ داده و اطلاعات كامل و جامعى در رابطه با اين كشور را در اختيارتان قرار دهيم.
کلمات کلیدی : صربستان كجاست، صربستان، درباره صربستان، تور صربستان و بلگراد،