معرفي سوغاتي كشور اسپانيا

سوغات اسپانيا تنوع بسيار زيادي دارد، از مجسمه‌هاي لادرو، پوشاك و محصولات برند زارا و منگو گرفته تا زيتون و روغن زيتون انتخاب‌هاي زيادي براي خريد سوغات در اسپانيا وجود دارد.
اسپانيا كشور محبوب بسياري از گردشگران در سرتاسر دنياست. دو شهر مادريد و بارسلون بيشترين شمار گردشگران خارجي را به خود اختصاص مي‌دهند. در اين مقاله با برخي از سوغاتي‌هاي اين دو شهر مشهور اسپانيا آشنا مي‌شويم و نيز از برندهايي همچون زارا و منگو كه در اين كشور متولد شدند، خواهيم گفت.
سوغات مادريد
مادريد يكي از زيباترين شهرهاي اسپانيا و پايتخت اين كشور است. مادريد آيينه‌اي تمام نما از اسپانياست و مي‌توان تمام فرهنگ‌هاي اسپانيا را در اين شهر ديد. مادريد به شهر موسيقي، فوتبال و شور هيجان معروف است و به همين دليل در ميان گردشگران محبوبيت بالايي دارد. در اين قسمت به سوغاتي‌هاي شهر مادريد اشاره مي‌كنيم كه مي‌توانيد در كنار لذت بردن از زيبايي‌هاي اين شهر، به‌عنوان سوغاتي كشور اسپانيا آن‌ها را تهيه كنيد.
مجسمه‌هاي لادرو سوغات اسپانيا
از مجسمه‌هاي چيني لادرو و مرواريدهاي ماجوركا مي‌توان به‌عنوان بهترين سوغاتي‌هاي مادريد ياد كرد. محصولاتي مانند كيف، كفش و كت‌هاي چرمي نيز سوغات مناسبي از مادريد هستند.
برند زارا سوغات اسپانيا
يكي ديگر از سوغاتي‌هايي كه مي‌توان از اسپانيا تهيه كرد، محصولات برند زاراست. برندهاي مشهور در اكثر شهرهاي معروف دنيا شعبه دارند اما تهيه سوغاتي با برند خاص از زادگاهش جذابيت ديگري دارد. برند پوشاك زارا در سال ۱۹۷۵ تأسيس شد و توليدات آن ابتدا در زمينه پوشاك بود. امروزه شاهد توسعه‌ي محصولات اين برند هستيم به‌گونه‌اي كه سومين رده از عرضه پوشاك و كفش جهان، متعلق به اين برند است. توليدات اين برند امروزه در زمينه پوشاك، كيف، كفش، زيورآلات و … گسترش يافته است.
برند منگو سوغات اسپانيا
منگو برند ديگري است كه در اسپانيا و در سال ۱۹۵۵ توسط ايزام آنديك متولد شد. منگو يكي از بزرگترين توليد كنندگان پوشاك زنانه در جهان است كه تعداد فروشگاه‌هاي عرضه‌ي محصولات آن به بيش از ۱۰۰۰ مورد رسيده است. خريد محصولاتي چون كيف، كفش و پوشاك اين برند سوغات و هداياي مناسبي از كشور اسپانيا خواهد بود.
کلمات کلیدی : اروپا ، سفر به اسپانيا ، سوغاتي هاي اسپانيا ، سوغاتي كشور اسپانيا