ویزای دبی

اطلاعیه ویزای دبی

امارات صدور ویزای توریستی برای تمامی شهروندان شهرها و شهرستان‌های ایران را از سر گرفته‌است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ ویزای دبی، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای سفر به دبی، ارائه اصل گواهی تست منفی کرونا به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خود اظهاری و دارا بودن بیمه‌نامه مسافرتی معتبر به همراه پرینت ویزای دبی، الزامی می‌باشد.

صدور بیمه نامه مسافرتی همراه با ویزا انجام خواهد شد.

تست PCR باید حداکثر تا 72 ساعت قبل از پرواز به دبی و تنها در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت انجام شود.

شرایط اخذ ویزای دبی

برای دریافت ویزای دبی، شرایط بسیاری جالبی وضع شده است! شرایطی که در ادامه برای شما آمده است، دقیقا طبق دستورالعمل‌های سفارت امارات می‌باشد.

 شرایط اخذ ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد:

۱. دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند برای اخذ ویزا دبی به صورت انفرادی اقدام کنند.

۲. آقایان زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزای انفرادی امارات، حتما باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند.

۳. اگر از هر فرودگاهی غیر از دوبی (ابوظبی، شارجه و غیره) وارد امارات می‌شوید، باید در فرم درخواست ویزای امارات این نکته را به افسران ویزا اطلاع دهید.

۴. با توجه به اینکه ویزای توریستی دبی برای مدت زمان ۱۴ روز معتبر است، اگر به هر دلیلی بیشتر از ۱۴ روز اقامت داشته باشید باید جریمه نقدی پرداخت کنید و یا حتی به زندان بروید!


مدارک مورد نیاز اخذ ویزا دبی


نیازی به ترجمه مدارک ویزا دبی نیست و ارائه اسکن اصل آن‌ها کفایت می‌کند. توجه داشته باشید که برای تحویل مدارک درخواست ویزا به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید و یا به سفارت امارات مراجعه نکنید. چرا که درخواست ویزای دوبی حتما باید از طریق یک کفیل انجام شود. چک لیست مدارک ویزای دبي به شرح زیر می‌باشد:

تکمیل فرم درخواست ویزای امارات (توسط آژانس انجام میشود.)
ارائه اسکن پاسپورت متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار
اسکن عکس ۳ * ۴ با پس زمینه سفید
ارائه چک یا ضمانت نامه بازگشت (در صورتی که درخواست ویزا دبی انفرادی بوده و بلیط را از آژانس دیگری دریافت کرده باشد.)

در حال حاضر انواع ویزای توریستی امارات به شرح ذیل صادر می‌گردند:

ویزای ۱۴ روزه: مدت اعتبار این ویزا ۵۸ روز و اقامت آن ۱۴ روز می‌باشد. به این معنا که از زمان صدور ویزا، مسافر می تواند طی ۵۸ روز به خاک امارات ورود کرده و از آن تاریخ ۱۴ روز اقامت داشته باشد. این ویزا نیز تنها به صورت سینگل صادر می‌شود و با صرف هزینه داخل کشور امارات قابل تمدید به حداقل یک ماه دیگر خواهد بود.


ویزای ۳۰ روزه (سینگل): اعتبار این نوع ویزا نیز ۵۸ روز بوده و متقاضی با ورود به امارات طی این بازه زمانی، ۳۰ روز به صورت پیوسته می‌تواتد در این کشور حضور داشته باشد. این نوع ویزا با پرداخت هزینه در خاک کشور امارات قابل تمدید می‌باشد.


ویزای ۳۰ روزه (مولتی): با این نوع ویزا طی ۵۸ روز اعتبار آن، می‌توان بیش از یک بار به خاک امارات ورود کرد. البته مجموع مدت اقامت فرد طی هر چند بار ورودش نباید بیش از ۳۰ روز شود. با صرف هزینه، این ویزا را می‌توان به مدت حداقل یک ماه دیگر در خاک امارات تمدید نمود.


ویزای ۹۰ روزه (سینگل): ویزای سه‌ماهه یا ۹۰ روزه امارات که به صورت یک‌بار ورود صادر می‌گردد به مسافر اجازه می‌دهد طی بازه زمانی ۳ ماهه ۹۰ روز به صورت پیوسته در خاک امارات اقامت داشته باشد. یعنی مدت اعتبار و اقامت این نوع ویزای توریستی دبی یکسان است. با پرداخت هزینه و در داخل کشور امارات می‌توان این ویزا را تمدید نمود.


ویزای ۹۰ روزه (مولتی): تفاوت این ویزا با ویزای سینگل ۹۰ روزه این است که فرد دارای ویزا می‌تواند طی چند بار ورود در بازه زمانی ۳ ماهه در مجموع ۹۰ روز را در کشور امارات حضور داشته باشد. در صورت تمایل، این نوع ویزا را نیز می‌توان با صرف هزینه تمدید کرد.